Z ostatniej chwili

Top 5 powodów, dla których warto odwiedzić Prawdziwych Okulistów w te wakacje!

Powody, dla których warto odwiedzić ekspertów True Eye w te wakacje

Przygotowania do świąt mogą oznaczać wiele rzeczy - zakupy, planowanie, rodzinę, wydatki, podróże, itp. Ale tak naprawdę liczy się dzielenie się znaczącymi chwilami w tym roku, a wizyta u lokalnego optometrysty może być jedną z nich!

Oto 5 powodów dlaczego warto odwiedzić okulistę przed 2018 rokiem.

Liczy się wrażenie

Nie każdy może pochwalić się nowym wyglądem na święta, ale kupienie sobie nowej pary okularów może być tym jednym dodatkiem, który może zrobić spore wrażenie. Jeśli weźmiesz pod uwagę liczbę spotkań towarzyskich, świątecznych posiłków i oczywiście Sylwestra, zadbanie o zdrowy wzrok i nową parę designerskich okularów sprawi, że wszystko będzie jeszcze przyjemniejsze! Nawet aktualizacja rocznego zapasu soczewek kontaktowych pozwoli Ci dobrze przygotować się do sezonu świątecznego. W tym roku bądź pewny siebie i z zaktualizowaną receptą na soczewki, aby zrobić dobre wrażenie.

Postanowienie noworoczne przed Nowym Rokiem

Jak wiele postanowień podejmujemy każdego roku, a tylko kilka z nich udaje się zrealizować? Zamiast robić postanowienie o powrocie do formy, wykonaj skok w bok i umów się na badanie wzroku już dziś! Będziesz mógł pochwalić się wszystkim, że już zrealizowałeś swoje pierwsze postanowienie przed Nowym Rokiem!

Wzrok to cenny dar

Każdy chce znaleźć idealny prezent dla rodzica, rodzeństwa, bliskiego przyjaciela, współpracownika czy sąsiada, ale wymyślenie prezentu, który będzie przydatny przez cały rok, nie jest takie proste. Jednak zdrowie i dobre widzenie jest cenne dla każdego, dlatego warto rozważyć podarowanie bonu upominkowego lub zasponsorowanie badania wzroku. W ten sposób nie tylko okażesz troskę o ich samopoczucie, ale badanie wzroku dostarczy także wielu informacji o ich ogólnym stanie zdrowia i samopoczuciu. Zrezygnuj z kartek na kawę i podaruj prezent, który będzie trwały.

Elastyczne konta oszczędnościowe (FSA)

Dla tych z Was, którzy mają konto FSA, nie trzeba dodawać, że czas ucieka. Jak najszybsze umówienie się na wizytę jest niezbędne, aby skorzystać ze swoich przywilejów. Możesz być zaskoczony, jak wiele będziesz mógł zainwestować w zdrowie swoich oczu!

Prezent w postaci zdrowego wzroku

Docenianie małych rzeczy w życiu jest wielokrotnie powtarzane, ale nasze oczy są jednym z największych atutów, które wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie. Wizyta u optometrysty może pomóc w zapobieganiu chorobom oczu, takim jak retinopatia cukrzycowa, zwyrodnienie plamki żółtej, zaćma i jaskra.

Inwestując w tym sezonie świątecznym trochę czasu w zdrowie swoich oczu i umawiając się na coroczne badanie wzroku, będziesz mógł podzielić się z innymi, że sprawiłeś sobie wspaniały prezent. Prezent w postaci zdrowego wzroku, spokoju ducha i wdzięczności.

O nas

logo-footer

ISC - International Sunglasses Company

Brytyjska spółka poszerzajaca swoją działalność w Polsce. Oprócz sieci fabryk okularów przeciwsłonecznych posiada klinikę zajmującą sie leczeniem schorzeń narządu wzroku.

 

Często czytane

Kontakt
Co może nam sygnalizować zaczerwienienie oczu?
Co poradzić na bolące oczy?

Świeże newsy branżowe

Bezpieczeństwo oczu w Halloween
Zrozumienie wykresu oka
Masz problem z dostrzeżeniem drobnego druku? Oto Twoje możliwości
© Wszelkie prawa zastrzeżone dla iscbreeding.pl